Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  ПЦУ закликає українців ставати донорами крові для порятунку життя

  У Всесвітній день донора, який відзначається 14 червня, Православна Церква України звернулася до вірних із закликом ставати донорами крові та інших біологічних матеріалів. Це особливо важливо в умовах війни, коли багато поранених українців як на фронті, так і в тилу потребують переливання крові для порятунку життя.

  У своєму дописі в соцмережі Facebook ПЦУ подякувала всім людям, які свідомо, добровільно та безкорисливо стали донорами. Церква підкреслила, що донорство є виявом жертовності, милосердя та благодійності щодо іншої людини, яка потребує допомоги.

  “Таке донорство по суті можна вважати християнським вчинком, в основі якого лежить любов до ближнього і самопожертва. Недарма слово «донор» походить від латинського «donāre» – дарувати, жертвувати”, – йдеться у повідомленні.

  ПЦУ звернулася до всіх братів і сестер у Христі із проханням ставати донорами за відсутності медичних протипоказань. “Допоможіть вижити іншим, тим, хто цього дуже потребує”, – закликала Церква.

  Православна Церква України нагадала, що не заперечує донорство, яке є виявом свідомої жертовної любові до ближніх. “Цінуйте життя та, за можливості, даруйте його іншим!” – наголосила ПЦУ у дописі з нагоди Всесвітнього дня донора.

  Найсвіжіше

  Популярне