Четвер, 11 Липня, 2024
Бiльше

  Військовим 112 бригади ТрО ЗСУ передали паски від Української Православної Церкви США та Ставропігії Вселенського Патріархату у Києві

  В рамках спільної гуманітарної місії Української Православної Церкви США (Вселенського патріархату) та Матері-Церкви, сьогодні Екзарх Вселенського Патріарха в Україні освятив і передав паски для захисників з 112 бригади Територіальної Оборони Збройних Сил України.

  На урочистому освяченні були присутні керівництво бригади та військовослужбовці.

  Єпископ Команський Михаїл звернувся до воїнів зі словом підтримки та вдячності за їхню відвагу та самовідданість у захисті України, повідомляє сайт УПЦ США.

  “Дорогі друзі, ми сьогодні з вами наближаємося до третьої сумної Пасхи в нашій історії,” – сказав владика Михаїл. “Адже вже третю Пасху ми з вами святкуємо під час повномасштабного російського вторгнення, в час, коли підступний ворог знищує наші міста, наші села, катує наших мирних співгромадян і вбиває наших захисників.”

  Владика закликав військових до спільної молитви за перемогу України та вірити у Воскресіння Христове, яке символізує тріумф добра над злом.

  “Сьогодні ми передаємо в дарунок цю пасхальну випічку для тих, хто перебуває на передовій, на фронті,” – продовжив владика Михаїл. “Хто ризикуючи життям захищає нас щоденно, для того, щоб нагадати їм ще раз, що за них пам’ятають, що їх цінують, що їх не забули, передати частинку любові тепла, тої, яку вони не можуть отримати, перебуваючи далеко від своїх сімей.”

  Він також висловив подяку всій повноті Української Православної Церкви США, в особі архіпастирів – митрополита Антонія та архієпископа Даниїла, за фінансову підтримку цієї гуманітарної місії.

  “Ми бачимо, що українці не лише в Україні, а й за кордоном переживають за всіх наших співгромадян, які ведуть жорстку боротьбу, які обороняють свою батьківщину від жорстокого ворога,” – сказав владика Михаїл.

  На завершення урочистостей, владика Михаїл побажав військовим міцного здоров’я, щасливого повернення до своїх родин та скорішої перемоги для України.

  “Хай Господь береже всіх вас. Дякуємо вам за захист, за постійну турботу про український нарід,” – сказав владика Михаїл.

  “Хай Господь береже всіх вас, ваші родини, ваших близьких. Щоб, якомога скоріше, Воскреслий Христос послав Україні перемогу, щоб наші люди побожні, працьовиті повернулися до своїх домівок і продовжили мирне життя, розбудову України, її добробуту, виховання майбутніх поколінь. Щоб ніколи більше на українську землю не ступала нога ворога-супостата”, – підсумував єрарх.

  Нагадаємо, Екзарх Вселенського патріархату співслужив духовенству ПЦУ в Києві.

  Найсвіжіше

  Популярне