Вівторок, 23 Липня, 2024
Бiльше

  Офіс Президента залучає євангельські церкви до просування Саміту миру

  Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із главами та повноважними представниками євангельських протестантських Церков.

  Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

  Єрмак від імені Президента Володимира Зеленського подякував кожному з присутніх за допомогу в просуванні інтересів України, зокрема в США.

  Він також поінформував учасників зустрічі про підготовку до Глобального саміту миру, який відбудеться 15–16 червня у Швейцарії, та закликав поширювати інформацію про захід і його важливість. За словами керівника Офісу Президента, Україна та Швейцарія вже надіслали запрошення понад 160 делегаціям.

  «Важливо, щоб якнайбільше країн були присутні, тому що разом із нашою боротьбою на фронті дуже потрібними є подальша ізоляція Росії, узгодження рамки для майбутнього спільного плану щодо завершення війни, подолання спричинених нею криз, повернення всіх українців – дорослих і дітей – додому», – наголосив Єрмак.

  Україна очікує, що результатом Глобального саміту миру стане спільна декларація лідерів країн світу про підтримку незалежності й територіальної цілісності нашої держави в міжнародно визнаних кордонах.

  «Успіхи Саміту та нашої боротьби на фронті дадуть нам необхідний результат», – резюмував Андрій Єрмак.

  Найсвіжіше

  Популярне