Середа, 22 Травня, 2024
Бiльше

  Глорифікація окупантів: на Росії на території каплиці відкрили пам’ятник Прігожину

  У Краснодарському краї Росії, у місті Гарячий Ключ, було відкрито пам’ятник Євгенію Прігожину та Дмітрію Уткіну, керівникам приватної військової компанії “Вагнер“.

  Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

  Пам’ятник розташований на території каплиці, яку Пригожин називав особистою каплицею бійців “Вагнера”. Поруч раніше була розташована тренувальна база ПВК, яку закрили після спроби заколоту Пригожина у липні 2023 року.

  Встановлення пам’ятника Пригожину на території каплиці є спробою політизувати релігію. Це спроба використати релігійні символи та місця для просування політичних цілей і глорифікації війни.  Крім того, на пам’ятнику викарбувано цитату з Біблії: “Благословен грядий в Господнє ім’я”, яка була вимовлена жителями Єрусалима, коли вони зустрічали Ісуса Христа. Використання цієї цитати для вшанування Пригожина, який відповідальний за численні військові злочини, є блюзнірством християнства. Проте для росії це вже чергове пробиття дна, яким нікого не здивуєш.

  Нагадаємо, очільник ДЕСС розповів про “священну війну” РПЦ. Також в Естонії викликали на розмову представників РПЦ в країні після заяв  про “священну війну”.

  Найсвіжіше

  Популярне