Середа, 17 Квітня, 2024
Бiльше

  Єпископ РКЦ: Протести в Польщі – це сценарій, як на початку війни в Україні

  Єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні Віталій Кривицький прокоментував останні події на українсько-польському кордоні на своїй Фейсбук-сторінці.

  Про це повідомляє CREDO.

  «Радянська окупація спочатку приходить через свідомість, – зазначив єпископ. – Це було після Жовтневої революції аж до [окупації] Криму і Донбасу. Змінилися лише засоби пропаганди. Я не знаю такої вільної Польщі, з цих жахливих світлин. Це радше настрої початку гібридної війни на півдні та сході України. Там “громадяни” теж нібито за щось воювали.

  Я не хочу вступати в політичну полеміку і відстоювати інтереси олігархів. Треба тільки визнати, що демократичні страйки вже перетнули червону лінію. За сценарієм. Нехай Бог дасть Польщі та полякам дар мудрості за Своїм Духом, щоб відрізняти обмани лукавого. Того ж самого я прагну для української влади і народу. А ми, вдячні за солідарність, яку ще відчуваємо від польського народу, молимося і боремося, щоб війна не прийшла також на польські землі і не нищила на ній збіжжя і людей».

  Найсвіжіше

  Популярне