Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  Глава УГКЦ 24 лютого: «Два роки безперервного чуда — Бог присутній серед своїх людей»

  Блаженніший Святослав наголосив, що в цій молитві єднаються українці в різних частинах Земної кулі. «Особливо я хочу сьогодні згадати наших братів і сестер на окупованих територіях, у яких онлайн-молитва — це єдиний спосіб бути зі своєю Церквою», — зазначив  він.

  Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ

  Він підкреслив, що ця молитва є також стоянням, і розповів, що деякі парафії і єпархії УГКЦ розпочинають безперервну молитву аж доки Україна не переможе.

  «Ми сьогодні своїм молитовним поглядом переглядаємо всі 2 роки цієї жахливої війни і бачимо живого Бога, присутнього між нами, — зауважив Патріарх. — Два роки безперервного чуда — Бог присутній серед своїх людей».

  Два роки ми запитували, де є Бог, коли нам тяжко? Однак, щоб побачити Бога біля себе, потрібно любити. Архиєрей закликав у цей день найперше молитися молитвою подяки за стійкість, якою Україна здивувала світ, та за дари, які ми отримали, за те, що ми живі.

  «Ми сьогодні хочемо молитися і молитвою прохання, — додав Блаженніший Святослав. — Просимо, Боже, надихни нас, захисти нас, дай нам повірити в Тебе, присутнього між нами, в Того, хто кличе нас до свободи». Накінець Предстоятель згадав про полонених, зокрема двох отців редемптористів із Бердянська — о. Богдана Гелету і о. Івана Левицького, які досі перебувають у російському полоні, і закликав молитися за них.

  Цим Молебнем у Патріаршому соборі розпочався 12-годинний молитовний марафон до 2-ї річниці великої війни, який триватиме до 21:00 24 лютого у прямому ефірі «Живого телебачення».

  Нагадуємо, Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні визначив 24 лютого 2024 року, 2-гу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, Днем молитви і посту за перемогу України та справедливий мир.

  Найсвіжіше

  Популярне