Неділя, 21 Квітня, 2024
Бiльше

  У Тернополі помолилися за спокій душ Героїв Небесної Сотні

  20 лютого 2024 року в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Поминальне богослужіння відслужив митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор.

  Про це повідомляє сайт Тернопільської єпархії.

  Митрополиту співслужили клірик Тернопільської єпархії протоієрей Сергій Росіцький та клірик Тернопільсько-Теребовлянської єпархії протоієрей Андрій Гаджала.

  Щоб ушанувати пам’ять наймолодшого Героя Небесної Сотні, студента коледжу Назара Войтовича, випускників коледжу молодшого сержанта Олександра Орляка та Олега Захарківа, які загинули у російсько-українській війні та помолитися за спокій їхніх душ зібралися їхні родичі, викладачі, студенти коледжу.

  Того ж дня священнослужителі відслужили літію біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні в обласному центрі. Помолитися за душі тих, хто віддав життя за вільну Україну, прийшли представники влади і громадськості.

  “Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко, Тарас Слободян і Василь Аксенин – Герої Небесної Сотні з Тернопільщини. Вічна пам’ять і слава Героям!”, – йдеться в повідомленні єпархії.

  Нагадаємо, ПЦУ молиться за Героїв Небесної Сотні по всій Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне