Четвер, 22 Лютого, 2024
Бiльше

  СБУ запобігла проведенню антисемітських акції, які готувала Росія, – Головний рабин України

  Головний рабин України Моше Реувен Асман на запрошення керівництва Служби безпеки України провів зустріч з керівним та оперативним складом підрозділів, які у жовтні цього року здійснили спецоперацію з викриття причетних до антисемітських проявів осіб у декількох містах України.

  Про це рабин написав у Фейсбук.

  “Особисто почув важливі подробиці цієї резонансної справи, був приємно вражений рівнем майстерності спецслужби. Зокрема, були встановлені не тільки безпосередні виконавці провокацій, але і особи, які організовували, підбурювали та фінансували зловмисників – громадяни росії. Більше того, крім оскверненню єврейських пам’ятників, вони готувались до терактів. Дякуючи Б-гу, цього не сталось через своєчасне втручання правоохоронців”, – зазначив він.

  “Вкотре вкорінився у думці, що рф не цурається жодних злочинних методів ведення війни та плює на всі міжнародні конвенції, намагалися використати ДІТЕЙ для досягнення своїх цілей – провести серію антисемітських акцій, щоб посварити Україну з Ізраїлем”, – додав рабин.

  Головний рабин України на прохання хлопців, у контексті наближення свята Хануки, звернувся до всіх єврейських громад, щоб попередити про можливі підступні дії країни-агресора щодо юдеїв.

  “СБУ готова реагувати на протиправні прояви та просить повідомляти будь-яку підозрілу активність. Подякував та Благословив співробітників Служби Безпеки України, їх робота має дуже важливе значення, зокрема у збереженні міжнаціональної злагоди і попередження провокацій ворога”, – наголосив рабин.

  Найсвіжіше

  Популярне