Неділя, 3 Березня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ взяв участь у прийнятті в Посольстві США у Празі

  Під час міжнародної міністерської конференції з питань свободи релігії та переконань, яка відбулася у Празі, на запрошення Посла Сполучених Штатів Америки у Чеській Республіці пана Біджана Сабета митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у прийнятті для глав делегацій – учасників конференції.

  Предстоятеля ПЦУ супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних звʼязків митрополит Білоцерківський Євстратій, інформує пресслужба ПЦУ.

  Перед учасниками прийняття – дипломатами, релігійними та громадськими діячами, науковцями – виступили Посол США Біджан Сабет, заступник Державного секретаря США з питань громадської безпеки, демократії та прав людини Узра Зейя та спеціальний представник Державного департаменту США з питань релігійної свободи Рашад Хуссейн.

  У своїх виступах вони підкреслили важливість захисту релігійної свободи перед загрозою з боку тоталітарних режимів та терористичних організацій. Зокрема було підкреслено загрозу для релігійної та культурної самобутності України, яку несе російська військова агресія.

  Після офіційних виступів спілкування продовжилося у неформальній атмосфері.

  Нагадаємо, на Волині парафія УПЦ (МП) об’єдналась із ПЦУ разом з настоятелем.

  Найсвіжіше

  Популярне