Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  Митрополита Павла триматимуть під арештом до 29 січня, – рішення суду

  Печерський районний суд Києва під час підготовчого судового засідання у справі митрополита УПЦ (в єдності з МП) Павла (Лебідя) продовжив на 60 діб строк дії обов’язків.

  Про це повідомила у коментарі Укрінформу прессекретар прокуратури Київської області Олена Ковальова.

  “Печерський райсуд Києва під час підготовчого судового засідання продовжив на 60 діб строк дії обов’язків екснаміснику Києво-Печерської лаври. Зокрема, він зобов’язаний не відлучатися з місця проживання без дозволу суду, з’являтися за викликом до суду, не спілкуватися з потерпілими і свідками, носити електронний засіб контролю”, – сказала вона.

  Водночас адвокат екснамісника Києво-Печерської лаври Андрій Доманський у коментарі нагадав, що у його підзахисного діє запобіжний захід у вигляді застави розміром 33 млн грн.

  “Сьогодні розглядалося клопотання про продовження дії обов’язків, які покладаються під час обрання запобіжного заходу у вигляді застави”, – зауважив він.

  Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України оголосила колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври підозру у виправдовуванні і запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України (ст. 161 Кримінального кодексу), а також порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної і регіональної належності (ст. 436-2 ККУ).

  1 квітня Шевченківський районний суд Києва обрав митрополиту Павлу запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. У травні домашній арешт продовжили ще на 30 діб.

  Найсвіжіше

  Популярне