Середа, 21 Лютого, 2024
Бiльше

  Патріарх Варфоломій під час зустрічі з єпископом Команським висловив підтримку народу України

  30 листопада Екзарх Вселенського Патріарха в Україні молився під час Божественної літургії з нагоди престольного свята Вселенського Патріархату, святого Андрія Первозванного. Богослужіння очолив Вселенський патріарх Варфоломій.

  За Літургією також молились і були присутні офіційна делегація Ватикану на чолі з кардиналом Куртом Кохом, представники релігійних громад, представники дипломатичного корпусу, зокрема посол і консули України в Туреччині, велика кількість паломників з інших країн, повідомляє Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

  Напередодні, 29 листопада, відбулась робоча зустріч єпископа Команського Михаїла і Вселенського патріарха Варфоломія, під час якої Екзарх доповів про стан справ Ставропігії та становище релігійного життя в Україні у період військового вторгнення Російської Федерації, були обговорені й інші важливі моменти церковного життя.

  Вселенський Патріарх запевнив у своїй підтримці України та передав своє благословення страждаючому від війни українському народу.

  Нагадаємо, УПЦ США та Ставропігія Вселенського патріархату в Україні отримали подяки від Інституту раку.

  Найсвіжіше

  Популярне