Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  Медичні капелани УГКЦ завершили курс «Душпастирська клінічна освіта»

  16 листопада 2023 року завершився річний навчальний курс для медичних капеланів УГКЦ «Душпастирська клінічна освіта». У програмі, яка складалася з пʼяти десятиденних модулів, взяли участь 17 медичних капеланів із різних єпархій Української Греко-Католицької Церкви.

  Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  З нагоди завершення навчання в Патріаршому домі у Львові відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив владика Ігор Возьняк. Із ним співслужили владики: Йосафат Говера, Петро Лоза, Микола Семенишин та Андрій Хімʼяк.

  Програма розпочалася з благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який акцентував на важливості розвитку професійного медичного капеланства в Україні.

  У вітальному листі Патріарх Святослав висловив сподівання, що на цьому курс не завершиться: «Підбиваючи підсумки проведення цього першого курсу та втішаючись його позитивними результатами, висловлюю сподівання, що він стане лише першою ластівкою подальших напрацювань і здобутків у цій царині нашого загальноцерковного служіння на благо вічного спасіння людини та прослави всемилосердного і всещедрого Бога Отця, який щиро діє все в усіх».

  Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіана Карвацька привітала випускників: «Насамперед, дякую Богові за те, що в такий складний час і таких надскладних умовах, за молитовної і дієвої допомоги всіх вас, присутніх сьогодні на цьому нашому святкуванні, ми змогли довести до благого завершення справу, яку розпочав для нас Сам Господь… Очевидно, не можу не звернутися зі словами подяки також і до безпосередніх учасників курсу, а найперше — до всіх його викладачів, які мали бажання донести, багато попрацювавши над самими собою, і справді таки донесли до наших капеланів усе те, що самі знають та чим самі володіють у цій науковій царині, щедро ділячися з ними своїми знаннями, вміннями і практичними навичками».

  Найсвіжіше

  Популярне