Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  Духівник Путіна планує ще більше “промивати мізки” кримським дітям

  Митрополит Сімферопольський і Кримський РПЦ Тіхон (Шевкунов), відомий як духівник Путіна, має чергову “геніальну” ідею як ще більше зросійщити окупований півострів. Цього разу він вирішив активніше “пропрацювати” кримських школярів.

  Про це повідомили Крим.Реалії. 

  Шевкунов планує організувати для дітей живі зустрічі зі своїми попами-пропагандистами. Щоб ті ефективніше “промивали їм мізки” в дусі “русского міра”.

  Нібито школярів возитимуть на екскурсії, а насправді це буде чергова спроба нав’язати російську ідентичність та ненависть до всього українського. Адже Тіхон Шевкунов відомий своїми антиукраїнськими та антизахідними поглядами.

  Як розповів керівник відділу пресслужби «Кримської митрополії» протоієрей Володимир Кашлюк, у п’ятих і шостих класах уже вивчають основи «духовно-моральної культури Росії».

  «Владика Митрополит Тіхон Сімферопольський і Кримський пропонує новітню форму, і ми, як духовенство, звичайно ж, це робимо – це живі зустрічі зі священниками, які горять і борються за живе православ’я. Наприклад, достатньо буде організувати паломництво в той же Херсонес Таврійський, де зараз будується ціле унікальне візантійське місто», – заявив він.

  Крім того, за словами Кашлюка, у четвертих класах кримських шкіл запровадили предмет під назвою «Основи релігійної культури та світської етики».

  Ці дії окупантів викликають обурення та стурбованість експертів. Адже насправді Москва намагається перетворити українських дітей Криму на ворогів своєї Батьківщини.

  Раніше релігієзнавець і церковно-громадський діяч Сергій Чапнін розповів, що Шевкунов – «один з ідеологів, які формували образ Заходу як ворога Росії та православ’я». Говорячи про напад Росії на Україну, Шевкунов дотримується наративів російської пропаганди, заявивши, що «ми там воюємо з диким, страшним, інфернальним фашизмом, з нацистами».

  Попередника Шевкунова 84-річний митрополит Лазар (уродженець Кременецького району Тернопільської області Ростислав Швець), який очолював місцеву єпархію 31 рік, рішенням Синоду РПЦ від 11 жовтня 2023 року «відправили на спочинок».

  Найсвіжіше

  Популярне