Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Юсов про «православні ПВК» Росії: Останні маски з РПЦ зняті

  Російська православна церква є частиною спецслужб Російської Федерації. І поява ПВК у складі РПЦ свідчить, що останні маски з РПЦ ФСБ знято.

  Про це заявив в ефірі телемарафону “Єдині новини” представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

  “Російська православна церква нічого спільного з вірою і релігією не має. Це частина спецслужб Російської Федерації”, – зазначив Юсов.

  “Не новина, що раніше публічно і офіційно люди в рясах від цієї організації брали участь у воєнних діях, благословляли і освячували ракети, зброю, брали участь у навчанні російських військових і мотивували пересічних жителів РФ до геноциду проти українців”, – додав він.

  Висловлюючись стосовно приватних військових кампаній, які, за повідомленням СБУ, діють під крилом РПЦ, Юсов сказав: “Ніяких приватних військових кампаній в Росії не існує — це все продовження діяльності російських спецслужб, які фінансуються з бюджетних і навколобюджетних структур і виконують поставлені режимом завдання”.

  На думку Юсова, поява ПВК у складі РПЦ свідчить, що “останні маски з РПЦ ФСБ знято”.

  Як відомо, 19 жовтня у Службі безпеки України повідомили, що Російська православна церква створює приватні військові компанії для війни в Україні. ПВК займаються вербуванням і бойовою підготовкою найманців для війни проти України. Одна з таких ПВК під назвою “Андріївський хрест” діє на базі Крондштадського морського собору у Санкт-Петербурзі. Фінансують ПВК представники фінансово-промислових груп Росії.

  Найсвіжіше

  Популярне