П’ятниця, 19 Липня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній освятив центр медичної реабілітації у Камʼянському

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній 26 жовтня в місті Кам’янське звершив освячення Центру психічного здоровʼя та медичної реабілітації.

  Поранені військовослужбовці можуть пройти тут медичне обстеження, фізіотерапію, займатися реабілітаційною гімнастикою, отримати психологічну та опікунську допомогу, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Під час освячення спільно з Предстоятелем ПЦУ молилися архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, священники єпархії, міський голова м. Камʼянського Андрій Білоусов, генеральна директорка медзакладу Лариса Полюлях.

  «Психологічна реабілітація наших військовослужбовців та українців є дуже важливою, бо ця страшна, люта війна повсякденно завдає шкоди нашому суспільству, і нині існує велика потреба не лише в медичній, але і в психологічній, моральній, духовній підтримці для багатьох українців. Адже інколи психологічна рана може бути набагато більшою і глибшою за фізичну, яка буде потребувати великої уваги та допомоги фахівців», – наголосив митрополит Епіфаній.

  Нагадаємо, предстоятель ПЦУ в Дніпрі вшанував памʼять полеглих захисників Батьківщини. Також Громада Свято-Троїцького храму перейшла до ПЦУ в Ірпені.

  Найсвіжіше

  Популярне