Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополиту Павлу (Лебідю) анулювали закордонні паспорти. Він каже – загубив

  Колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) після оголошення підозри загубив всі закордонні документи та залишився лише з паспортом громадянина України.

  Про це йдеться в матеріалі «Главкома» «Судний день митрополита Павла. Куди зник екснамісник Лаври і що відбувається з його справою?».

  Як зазначає адвокат митрополита Микита Чекман, він направив заяву до міграційної служби про втрату закордонних паспортів ще з початку оголошення підозри священнослужителю УПЦ (МП).

  «Вийшло так, що цих документів ми не знайшли. Тому наразі всі закордонні паспорти владики анульовано. У нього є лише паспорт громадянина України», – переконує адвокат Микита Чекман.

  Зазначимо, Солом’янський райсуд Києва від 2 жовтня зобов’язав митрополита Павла повідомляти слідчого кожного разу, як священнослужитель збереться виїхати зі свого маєтку у селі Вороньків.

  Феміда не відкидає варіанту, що владика може переховуватися від органів досудового розслідування та суду. Зокрема факт, що митрополит Павло майже 30 років очолював Києво-Печерську лавру, на думку правоохоронців, відкриває шлях для митрополита Павла безперешкодно покинути Україну через міцні соціальні зв’язки з вірянами.

  Зазначимо, у березні цього року намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Української Православної Церкви Московського Патріархату митрополит Павло (Петро Лебідь) був помічений під час процедури оформлення закордонного паспорта.

  Найсвіжіше

  Популярне