Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Священик та викладач КДАіС Володимир Долгіх втік із Києва до Росії

  Священнослужитель Української Православної Церкви (що в єдності з Московським патріархатом) Володимир Долгіх “утік від переслідування СБУ” на територію Російської Федерації, заявили в мережі.

  Він проживав у столиці України й викладав у Київській духовній академії та семінарії (КДАіС) УПЦ (МП), повідомляє телеграм канал Монолог.здєсь.

  Інформація про його втечу до Москви з’явилася у вересні 2023 року. Заяву про “переїзд” українського клірика зробили пропагандисти країни-агресора Сергій Комаров та Олена Юферєва. Вони поплакалися, що “батюшка дуже потребує” допомоги.

  Як видно з повідомлення пропагандистів, релігійний діяч виїхав з України разом із сім’єю. У нього, за інформацією Комарова та Юферєвої, одна дитина. Як він зміг покинути територію України у воєнний стан, подробиць немає.

  Володимир Долгіх

  Протоієрей Володимир Долгіх є кандидатом богослов’я, був постійним викладачем КДАіС. У 2018 році він працював у “воєнному” відділі УПЦ (МП).

  Публікував багато статей в українських релігійних виданнях Московського патріархату. Служив в одному із храмів на Позняках.

  Київський священник і викладач Володимир Долгіх втік із Києва до Москви: що відомо
  Київський священник і викладач Володимир Долгіх втік із Києва до Москви: що відомо

  Прикметно, що на українському порталі “Православная жизнь” (УПЦ МП, сайт діє з благословення митрополита Онуфрія), тексти Володимира Долгіх продовжують виходити навіть після втечі автора до Росії.

  Останню статтю (станом на 7 жовтня) було оприлюднено 06.10.2023.

  Київський священник і викладач Володимир Долгіх втік із Києва до Москви: що відомо

  Від початку повномасштабного російського вторгнення на 4 жовтня 2023 року Служба безпеки України викрила у скоєнні злочинів і затримала понад 60 кліриків УПЦ МП. Частина зловмисників працювала на Росію, частина продавала зброю чи взагалі дитячу порнографію.

  Найсвіжіше

  Популярне