У неділю, 1 жовтня, урочисте богослужіння з нагоди храмового свята у Свято-Покровському кафедральному соборі в Рівному очолив Предстоятель Православної Церкви України, митрополит Епіфаній.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/b12c267be0fb8cb1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Сходитися до храму віряни розпочали з 7:00 ранку, інформує кореспондентка Суспільного. Ближче до 9:00 вишикувалися на подвір’ї для зустрічі митрополита.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/559b86fd39ac26c9.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/c1eb266098060870.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/e4b928b660e91872.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/f1766b3592390256.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/fc31c6a85ed53499.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2023/10/012a80ddbb463536.jpg?resize=696%2C313&ssl=1)
У Рівне Предстоятель ПЦУ прибув напередодні, 30 вересня, повідомив у Facebook речник єпархії Василь Рудніцький.