Середа, 19 Червня, 2024
Бiльше

  Духовна підтримка від священників ПЦУ: візит до реабілітаційного центру на Київщині

  Сьогодні, священник Іван Петрущак з села Рославичі та священник Павло Мітяєв, настоятель храму у селі Віта Поштова, здійснили важливий візит до Реабілітаційного центру для людей з наркотичною, алкогольною чи ігровою залежністю у самому селі Віта Поштова.

  Священники приїхали з метою подарувати духовну підтримку та висловити свою готовність допомогти молодим людям, які проходять через важкий період реабілітації. Вони провели зустріч із хлопцями, які проходять реабілітацію в центрі, спілкувалися із ними, слухали їхні історії та надихали на позитивні зміни у житті.

  “Є люди, які вже побороли залежність. Звісно, що вони зможуть вас надихнути на це ж саме. Вони якнайкраще зможуть вас підтримати і порадити, як боротись із цим гріхом, адже самі його перемогли”, – сказав священник ПЦУ о. Іван. Він також пояснив, що піст даний для того, щоб людина змогла потренувати свою силу волі в малому – в утриманні від певної їжі і вже таким чином змогла відмовлятись від справжнього і сильного гріха, такого як наркозалежність.

  Отець Павло розповів про свою життєву дорогу до священства. Він також подарував хлопцям Закон Божий і книжку митрополита Володимира (Сабодана) про піст.

  Хлопці із реабцентру записали телефон священників і пообіцяли звертатись за допомогою. Також в кінці зустрічі всі разом заспівали Отче наш і Вірую.

  Цей візит священників в Реабілітаційний центр став частиною їхнього служіння парафіянам і тим хто найбільше потребує допомоги. Він нагадує нам про важливість підтримки людей, які шукають шлях до одужання і відновлення свого життя після боротьби зі залежностями.

  Важливо відзначити, що Реабілітаційний центр функціонує на базі Міжнародної антинаркотичної асоціації, яка рятує людей від згубних уподобань по всій країні. Асоціація охоплює всі великі міста України та надає допомогу у Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі та ще 10 великих містах. Громадський союз ефективно бореться із проблемами залежності вже 10 років, має філії в Білорусії, Німеччині та Ізраїлі. Ця спільна робота священників і асоціації є прикладом гармонійного співробітництва для допомоги тим, хто потребує цінної підтримки і порятунку від залежностей.

  Священники ПЦУ домовились із керівництвом закладу продовжити співпрацю і надалі проводити такі зустрічі із тими, хто хоче позбавитись від залежностей.

  Найсвіжіше

  Популярне