Неділя, 1 Жовтня, 2023
Бiльше

  У Києво-Печерській Лаврі відбувся концерт до 950-річчя закладення Успенського собору

  У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» відбувся Гостьовий концерт до 950-річчя закладення Успенського собору у виконанні Дніпровський національний театр Т.Г. Шевченка. Вистава стала присвятою історії відновлення, духовної величі Великої печерської церкви.

  “Напередодні великого храмового свята у Києво-Печерській Лаврі ми з вами можемо почути український спів й згадати, що 300 років нас намагалися позбавити української сутності. І сьогодні Лавра відновлює все, що повязано з українськими змістами, зберігаючі православні традиції, вшановуючи діячів, події, які розвивали та зберігали національну культурну спадщину, зберігаючи сакральність та святість цього місця», – звернувся до присутніх Максим Остапенко, в.о. генерального директора Заповідника, повідомляє Національний заповідник Києво-Печерська лавра.

  В програмі прозвучали твори у виконанні симфонічного оркестру та хору театру, серед яких “Молитва за Україну”, “Многая літа” й інші. Спільну молитву провів отець Феодосій, ігумен Свято-Михайлівського Золотоверхого собору. Подія відбулася за участю Архімандрита ПЦУ Авраамія.

  Режисеркою концерту виступила Оксана Петровська, заслужена артистка України, директорка, художня керівниця театру.

  Нагадаємо, на Київщині до ПЦУ долучилась парафія. Також священники ПЦУ освятили каплицю в шахті Дніпровська.

  Найсвіжіше

  Популярне