Понеділок, 2 Жовтня, 2023
Бiльше

  Ще один священник РПЦ побував в Україні для підтримки загарбників

  Ще один священник рпц побував на тимчасово окупованих частинах України.

  Про це повідомляє сайт Синодального відділу московської патріархії зі співпраці Збройними Силами і правоохоронними органами.

  Зокрема, на тимчасово окупованих українських землях побував старший священик росгвардії у зоні проведення так званої “СВО”, керівник відділу із взаємодії зі збройними силами та правоохоронними органами Залізногірської єпархії протоієрей Святослав Чурканов.

  Горе священник відвідав низку російських загонів, причащав і сповідав російських вбивць, а також звершував для них молебні і панахиди. Окрім цього, за повідомленням того ж сайту, на напрямку Кремінної недокапелан відвідав бліндажний храм, який він же окропив святою водою, а також освятив поруч із ним хрест. Побудували храм самі ж окупанти.

  Таким чином маємо ще один беззаперечний доказ участі рпц у війні проти України. Ми вже неодноразово розповідали про такі поїздки російських священників по тимчасово окупованій українській території. Їх мета духовно підтримувати російських загарбників, благословляючи їх на вбивство українців.

  Як бачимо таких випадків стає дедалі більше. Варто зазначити, що і в медійному просторі з’являється все більше інформації про це. Закономірно, що неоприлюднених таких поїздок російських служителів у зону бойових дій в рази більше. Імовірно, що у майбутньому, імена таких «недогероїв» будуть відомі всім. І кожен з них неодмінно понесе покарання за свої дії.

   

  Найсвіжіше

  Популярне