Середа, 24 Липня, 2024
Бiльше

  Хасидів закликають максимально утриматися від відвідин Умані на Рош га-Шана

  Черкаська обласна військова адміністрація напередодні Рош га-Шана рекомендує хасидам утриматися від відвідування Умані, але вживає заходів для посилення заходів безпеки.

  Про це повідомляє голова Черкаської ОВА Ігор Табурець .

  “Через місяць – Рош га-Шана. Ми рекомендуємо паломникам максимально утриматися від відвідування Умані з огляду на війну, регулярні масовані обстріли нашої країни та можливі провокації з боку Росії”, – ідеться в повідомленні голови ОВА.

  Водночас, як зазначає Табурець, частина вірян, як і торік, усе ж таки наважиться приїхати, тому влада вживає необхідних заходів для посилення заходів безпеки гостей і місцевих жителів. “Сьогодні з цього питання провели засідання спецкомісії за участю заступника Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні пані Лірон Фінкельштейн”, – повідомив Табурець.

  “Насамперед координуємо роботу щодо заходів безпеки. Вони, як і минулого року, будуть посилені. …опрацьовуємо інші напрями, маючи досвід попередніх святкувань. Йдеться про надання меддопомоги, функціонування закладів громадського харчування, роботу комунальників, протиепідемічні заходи тощо. Ключовий пріоритет незмінний – безпека місцевих жителів і прибулих”, – написав Табурець.

  Рош га-Шана – єврейський Новий рік, який святкують два дні поспіль на молодик осіннього місяця тишрей за єврейським календарем. Із цього дня починається відлік днів нового єврейського року.

  Найсвіжіше

  Популярне