Субота, 23 Вересня, 2023
Бiльше

  Президент підтвердив своє запрошення прийняти Папу Римського в Україні

  Папа може відвідати будь-яке місто України, – заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю аргентинському виданню Nacion.

  Також президент висловив сподівання, що папа Франциск зможе обговорити з ним питання підтримки української «формули миру».

  Зеленський заявив, що в Україні багато католиків, які вдячні папі за його молитви. За його словами, «це важливі знаки не лише для католиків, а й для атеїстів, тому що папа Франциск – важлива персона».

  «Ми запросили папу в Україну. Я б хотів, щоб він міг приїхати до будь-якого міста, не обов’язково до столиці, куди він може приїхати, тому що в інших містах є й інші важливі питання, які потрібно вирішувати», – сказав Президент України. За його словами, такий візит – «це завжди важливі сигнали з точки зору підтримки українського суспільства».

  Зеленський сказав, що цінує зусилля Ватикана щодо мирних ініціатив стосовно України, зокрема роботу перемовника кардинала Дзуппі. Також влада сподівається за допомогою папи повернути українських дітей та ув’язнених, вивезених до РФ.

  «Що стосується повернення дітей та ув’язнених, Папа сказав мені, що й далі робитиме все для цього. Якщо йому вдасться допомогти нам у поверненні дітей, цього буде достатньо. Якщо він зможе приїхати в Україну, то ще краще, але, якби нам довелося обирати, ми б обрали повернення депортованих дітей», – заявив Зеленський.

  Найсвіжіше

  Популярне