Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  Прокуратура просить збільшити заставу для Павла (Лебедя) до 60 млн грн

  Прокуратура подала апеляційну скаргу на рішення Соломʼянського районного суду Києва, оскільки вони не згодні з розміром альтернативної застави, призначеної для митрополита УПЦ МП Павла (Петра Лебедя), і вимагають її збільшення до 60 млн грн.

  Про це повідомляє УНН.

  «Раніше Соломʼянський районний суд Києва задовольнив наше клопотання частково, застосував до підозрюваного митрополита запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і визначив заставу в сумі 33,3 млн грн. Прокуратура подала апеляційну скаргу у зв’язку з незгодою з розміром альтернативної застави. Ми просимо збільшити її до 60 млн грн», –  речниця Київської обласної прокуратури Олена Ковальова.

  Суд відправив митрополита УПЦ МП Павла під варту та визначив заставу в понад 33 мільйона гривень.

  Служба безпеки України 1 квітня повідомила про підозру колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу.

  Йому інкримінували 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань) та ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

  Найсвіжіше

  Популярне