П’ятниця, 29 Вересня, 2023
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ підкреслює важливість життя сьогоднішнім днем, особливо в контексті війни

  Учора, митрополит Епіфанія, Предстоятель Помісної Православної Церкви України (ПЦУ), розмістив допис у своєму  профілі на Facebook, де акцентував увагу громадськості на важливості життя сьогоднішнім днем, особливо в умовах війни.

  У своєму дописі, Предстоятель ПЦУ наголосив, що майбутнє є загадкою для всіх, і навіть мудрець Соломон засланням на Святій Писанні закликав не турбуватися про день завтрашній, а жити саме сьогодні. Причина цього полягає в тому, що лише Богові відомо, що приховує завтра, і як воно складеться для кожної людини.

  Митрополит Епіфанія додав, що сучасна війна, яку переживає Україна, робить цю біблійну істину ще очевиднішою та зрозумілою для багатьох людей. Минулого не змінити, майбутнього не дізнатися, тож єдине, на що люди мають безпосередній вплив, – це сьогодні, ця хвилина, тут і зараз. Важливо не бездіяти, а діяти, проявляючи жертовність та допомагаючи іншим у потребі.

  Духовний лідер закликав не уявляти себе всемогутніми або провидцями, не гаяти час на зведення повітряних замків, а прислухатися до власного серця, надавати значення сьогоденню та жити з почуттям відповідальності за свої дії.

  Митрополит Епіфанія закликав усіх шанувати кожен день свого життя, кожне «сьогодні», яке дає Господь, і заповідав вдячність за кожну миттєвість життя, наповнюючи її правильним та важливим змістом. Він наголосив, що кожна добра справа, зроблена сьогодні, принесе свої плоди у майбутньому.

  Найсвіжіше

  Популярне