Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  На Хмельниччині заборонили масові релігійні заходи

  На Хмельниччині заборонили проведення масових релігійних заходів, у тому числі йдеться про хресну ходу до Свято-Успенської Почаївської лаври, яку традиційно щороку в серпні проводять віряни УПЦ МП.

  Про це повідомляє 0382.

  Про рішення ради оборони області повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін. Згідно з рішенням, релігійні походи та демонстрації будуть заборонені 27-28 липня та 19-25 серпня.

  «У тому числі мова йде про паломницьку ходу великими та малими групами, у Хмельницькій області, на шляху до Свято-Успенської Почаївської лаври. Додатково також рекомендували органам місцевого самоврядування провести роз’яснювальну роботу на підвідомчих територіях щодо необхідності неухильного дотримання заборони проведення подібних заходів», – зазначив Сергій Тюрін.

  За його словами, рішення прийняли задля недопущення провокацій та використання подібних ситуацій росіянами, а також «збереження життя і здоров’я наших людей».

  Зазначимо, що 19 серпня віряни УПЦ МП традиційно проводять хресну ходу до Почаївської лаври. Маршрут цієї ходи стартує на Хмельниччині, а завершується у Почаєві. Торік у зв’язку з цією ходою виник скандал: віряни проігнорували заборону Тернопільської ОВА і таки рухались запланованим маршрутом.

  У декількох містах виникали конфліктні ситуації, оскільки люди не пропускали прочан. Однак завершити свій маршрут їм таки вдалося.

  Найсвіжіше

  Популярне