Четвер, 21 Вересня, 2023
Бiльше

  Сміла, що на Черкащині, стала першим містом в Україні, де всі п’ять парафій перейшли до ПЦУ

  Сміла, що на Черкащині, стала першим містом в Україні, де всі п’ять парафій разом зробили свій вибір на користь Православної церкви України.

  Про це повідомляє «Суспільне».

  «Божественну літургію провів у Свято-Покровському соборі у Смілі Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній. Він приїхав на Черкащину, щоб подякувати парафіянам, які торік вирішили перейти до ПЦУ», – повідомив настоятель храму отець Петро Дмитрук.

  За його словами, Сміла стала першим містом в Україні, де не поодинокі парафії, а всі п’ять разом зробили свій вибір на користь Православної церкви України.

  Митрополит провів службу в місцевому храмі.

  Ця громада має стати прикладом для інших, зазначив предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній. «Об’єднавчий процес триває, поступово громади долучаються за нашої помісної Української Православної церкви. І це відбувається не тільки в селах, але вже й у великих містах. Я бачив радісні, усміхнені обличчя. Це свідчить про те, що люди відчувають в церкві цю духовну радість, піднесення, адже разом у цей непростий час ми підносимо молитви до Бога і просимо про нашу перемогу», – зазначив Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне