Субота, 13 Квітня, 2024
Бiльше

  Папа: не забуваймо про страждання українського населення

  Із поверненням папи Франциска до Ватикану знову прозвучав його заклик не забувати про «багатостраждальну Україну». Напередодні дня біженця він скерував думку до трагедії в Егейському морі й закликав молитися за мир в контексті брутального нападу на школу в Уганді.

  «І зберігаймо витривалість у молитві за населення багатостраждальної України, не забуваймо, що воно багато страждає», – цими словами Папа Франциск, вперше зустрічаючись із вірними після госпіталізації, завершив свої заклики та вітання, промовляючи до учасників молитви «Ангел Господній», які 18 червня 2023 р. зібралися на площі Святого Петра, передає vaticannews.va

  Франциск також сказав: «Наступного вівторка, 20 червня, припадатиме Всесвітній день біженця під егідою ООН. З глибоким смутком і велико скорботою думаю про жертви жахливої корабельної аварії, що трапилося цими днями біля грецького узбережжя. Й здається, що море було спокійним. Знову молюся за всіх, хто втратив життя, і благаю, щоби завжди робилося все можливе для того, щоби запобігати схожим трагедіям».

  Папа Франциск скерував думку слухачів до трагедії в Уганді, де внаслідок нападу бойовиків на школу загинуло понад сорок людей, в основному – учні. «Молюся також, – сказав Святіший Отець, – за юних школярів, жертв брутальної атаки, скоєної на школу на заході Уганди. Знову боротьба, ця війна повсюди. Молімося за мир!» – закликав він.

  Найсвіжіше

  Популярне