Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  Влада Хмельницького позбавила УПЦ (МП) права користуватися 16 ділянками, – мер

  У Хмельницькому з минулого року парафії УПЦ (що в єдності з МП) позбавлені права постійного користування 16 земельними ділянками.

  Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

  “У минулому році ми на три земельні ділянки припинили право постійного користування. Стосовно двох ділянок ніякі юридичні дії з їхнього боку не вчинялися. Одна ділянка стала сквером, а інша була передана під заклад освіти в мікрорайоні, де надзвичайно важливо побудувати новий дитсадочок. І з приводу неї вони подали позов до суду. Вони грубо порушили процес користування цією ділянкою, збудували самочинну будівлю, зняли родючі ґрунти без будь-яких погоджень, а це завдання шкоди навколишньому середовищу. Першу інстанцію ми виграли, суд визнав наше рішення повністю законними, а наші доводи – аргументованими. Зараз триває апеляція, яку, сподіваюся, ми виграємо”, – повідомив мер.

  Симчишин додав, що в квітні цього року міськрада припинила право постійного користування УПЦ (МП) ще 13 ділянками. Чотири з них уже передані релігійним громадам, які перейшли до ПЦУ, а решта залишаються ділянками загального користування.

  “Ми написали листи на ті МП-шні структури, які там ще перебувають, з вимогою звільнити земельні ділянки, бо вони ними користуються незаконно. У випадку, якщо вони добровільно їх не звільнять, ми будемо писати заяву про злочин у правоохоронні органи, що невідомі особи користуються земельними ділянками загального користування”, – запевнив міський голова.

  Найсвіжіше

  Популярне