Субота, 2 Грудня, 2023
Бiльше

  Голова ДЕСС обговорив з делегацією Євангелічно-Лютеранської Церкви Данії виклики для релігійних громад в умовах війни в Україні

  Про рівень міжконфесійної толерантності та консолідацію церков і релігійних організацій в Україні в умов воєнного стану, про агресію та воєнні злочини росії проти релігійних громад України, масштабні руйнування культових споруд внаслідок масивних ракетних і артилерійських обстрілів РФ, про виклики для свободи віросповідання, які переживають релігійні спільноти на тимчасово окупованих територіях України йшлося під час зустрічі Голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті Віктора Єленського з делегацією Євангелічно-Лютеранської Церкви Данії, очолюваною преподобним Нільсом Найманом Еріксеном, членом Національної ради з міжнародних відносин ЄЛЦ в Данії (Народної Церкви).

  Віктор Єленський засвідчив глибоку вдячність релігійним лідерам з Данії за всебічну підтримку України та підкреслив важливість єднання зусиль релігійних громад України та світу в протистоянні російській агресії проти України задля встановлення справедливого миру, повідомляє пресслужба ДЕСС.

  Представники Данської Церкви висловили незмінну підтримку і солідарність у боротьбі за свободу та захист демократичних цінностей і акцентували увагу на зацікавленості у подальшій комунікації. Було докладно обговорено напрямки співпраці з Євангелічно-Лютеранською Церквою Данії в контексті підтримки України під час війни. Особливу увагу було приділено зміцненню і розширенню можливостей місії, яка б опікувалася духовними потребами українських біженців у Данії.

  Найсвіжіше

  Популярне