Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  Ставропігія Вселенського Патріархату видала текст літургії святителя Іоана Золотоустого у перекладі з грецької

  Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні оприлюднила електронну версію нового українського перекладу з грецької тексту Божественної літургії святителя Іоана Золотоустого.

  “Переклад виконано за виданням Ιερατικόν περιέχον ΤΑΣ ΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΙΕΡΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ, ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΙΑΣΜΕΝΩΝ, μετά της Τυπικής αυτών Διατάξεων καί τινας άλλας Ακολουθίας και Ευχάς, ΕΚΔΟΣΙΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟΥ 2020”, – йдеться у повідомленні Ставропігії.

  Для безкоштовного завантаження нового українського перекладу Божественної літургії святителя Василія у форматі EPUB перейдіть за посиланням: https://bit.ly/3JZDUep.

  Якщо файл за лінком не завантажується, рекомендуємо скопіювати посилання та вставити його в адресний рядок веб-браузера) або відскануйте QR-код.

  Раніше Ставропігія Вселенського Патріархату видала переклади з грецької текстів літургії святителя Василія Великого та передосвячених Дарів, а також перше в новітній історії Євангеліє-апракос українською.

  “Треба говорити до суспільства тією мовою, яка природня для слуху”, – зазначав екзарх Вселенського патріарха єпископ Команський Михаїл, коментуючи переклад Євангелія.

   

  Найсвіжіше

  Популярне