Середа, 24 Липня, 2024
Бiльше

  У Львові реставрують храм 1831 року

  У Львові в музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького реставрують храм святих Володимира і Ольги, який є реплікою церкви 1831 року з села Котань у Польщі.

  Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор Шевченківського гаю Михайло Закопанець.

  У музеї цей храм відтворили у 1991 році і з тих пір церкву ґрунтовно не реставрували. Цьогоріч ми розпочали у квітні і плануємо завершити їх до серпня. Реставрацію храму проводимо за кошти, вилучені з продажу квитків для входу у Шевченківський гай. Роботи проводять штатні працівники музею, тому вартість використаних матеріалів можна буде назвати вже після завершення реставрації», – пояснив директор музею.

  За його словами, у храмі проводять повну заміну покриття даху. Для відвідувачів церква залишається відчиненою у вихідні, коли не проводять реставраційних робіт. В усі інші дні на храм можна подивитися лише ззовні.

  Крім того, за словами Михайла Закопанця, у Шевченківському гаю планують реставрувати ще декілька об’єктів. Йдеться, зокрема, про хату зі села Соломир, стодолу із очеретяними сітками. Роботи із реставрації цих об’єктів планують почати в червні.

  Найсвіжіше

  Популярне