П’ятниця, 24 Травня, 2024
Бiльше

  У Рівному відзначили переможців олімпіади “Знавці Біблії”

  У Рівному відзначили переможців та призерів олімпіади знавці Біблії. Відповідний конкурс на Рівненщині провели вшосте.

  Серед переможців – 9-річна Дарина. Дівчинка переїхала жити в Дубно з окупованого Мелітополя. Любов до Біблії Дарині привили мама та бабуся. Дівчинка розповідає, чому людям варто прочитати Біблію, та ділиться найулюбленішою частиною з неї, передає “Рівне-1”.

  Перший заступник голови Рівненської ОВА з дитинства читає Біблію. Його дідусь був пастором однієї з церков. Чиновник переконаний, якби усі представники влади читали священну книгу, то Україна була б заможною державою.

  Цьогоріч участь в олімпіаді взяло понад 25 тисяч школярів з Рівненщини. Це найбільший показник за усю історію проведення конкурсу. Таку ініціативу запровадила Українська церква християн віри Євангельської та благодійний фонд “Живи Україно”.

  10-класник, учень Зорянського ліцею Максим Кучміч переконаний, Біблія – це духовна книга для кожної людини. Зізнається, вона навчає людей правильним речам та вмінню сприймати цей світ через духовну складову.

  У Рівному нагородили 27 переможців олімпіади “Знавці біблії”. Однак, це лише один з проміжних етапів. Організатори сподіваються, їм вдасться долучити до конкурсу усі громади нашого регіону, бо саме духовно-моральне виховання дітей може зміцнити Україну.

  Найсвіжіше

  Популярне