Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  Баптистська церква деокупованої Снігурівки на Миколаївщині відкрила пекарню

  Снігурівка, місто на Миколаївщині, було під контролем російських військ від березня до листопада 2022 року. Життя там все ще трудом відновлюється, з великою кількістю людей, які втратили свої робочі місця та змогу до добробуту. Проте баптистська церква в Снігурівці не втрачає надії.

  Церква ЄХБ нещодавно організувала кухню та відкрила пекарню у своєму домі молитви. Згідно з місіонером Сергієм Суворовим, який переїхав до Снігурівки після деокупації, Бог “дарує все необхідне для місії”, повідомляє “Слово про слово”.

  “Неймовірне перетворення пекарні відбувалось прямо перед нашими очима,” каже Суворов. “Також з’явилися люди, які готові працювати. Вони можуть не бути частиною церкви, але вони відкриті до Божого Слова.”

  Хліб, який випікається в церковній пекарні, став великою цінністю для місцевих жителів, особливо для тих, хто пережив окупацію. Хліб не лише задовольняє фізичну потребу, але й служить символом надії та благословення.

  Пекарня не просто забезпечує хлібом потребуючих. Вона стала важливим інструментом євангелізації, допомагаючи побудувати відносини з людьми, що шукають Бога. Це відкриття символізує надію та перетворення, що відбувається у Снігурівці.

  Найсвіжіше

  Популярне