Вівторок, 23 Травня, 2023
Бiльше

  «Хочу захищати свою Церкву», – Ломаченко озвучив свої плани після поразки

  Василь Ломаченко провів бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Але поступився Девіну Хейні рішенням суддів.

  Про це повідомляє РІСУ.

  Бій між Ломаченко та Хейні тривав усі 12 раундів. А доволі рівний бій закінчився перемогою американського боксера, який захистив свої чемпіонські титули.

  Після бою Ломаченко хоч і відчував гіркоту поразки, але поводився доволі адекватно.

  “Для початку я хочу подякувати моєму Богу Ісусу Христу. Друге – хочу подякувати моїй команді, батькові, менеджеру, катмену, моїй родині та друзям. І тим, хто прийшов і підтримав мене”, – заявив Ломаченко.

  Сам результат бою Ломаченко не дуже хотів обговорювати.

  “Я не хочу говорити про це. Всі люди бачили, що сталося сьогодні”, – заявив Ломаченко.

  І коли в боксера спитали, чи не відчуває він, що в нього вкрали чемпіонський титул, Ломаченко заявив, що для нього зараз “некомфортний момент”. Але пообіцяв, що “побачимося наступного разу”.

  В Ломаченка також спитали і про його подальші плани – чи він планує залишитися у легкій вазі (де вже двічі програв в боях за звання абсолютного чемпіона світу), чи таки опуститься нижче у ваговій категорії. Однак Ломаченко на це відповів дещо іншими планами – не спортивними.

  “Зараз я хочу повернутися додому, захистити свою країну, захистити свою Українську Православну Церкву”, – заявив Ломаченко. Від кого захистити УПЦ (МП) Ломаченко не пояснив.

  Нагадаємо, раніше Ломаченко виклав відео із маніпулятивною пропагандою від УПЦ (МП).

  Найсвіжіше

  Популярне