Четвер, 20 Червня, 2024
Бiльше

  У Кишиневі митрополит закликав до євроінтеграції Молдови

  Митрополит Бессарабський Петру виступив на підтримку європейського шляху Молдови під час масового мітингу в неділю в Кишиневі.

  Тисячі людей зібралися, щоб висловити підтримку прозахідному шляху країни. У своєму зверненні митрополит Румунської Православної Церкви закликав до єдності та визначеності і наголосив на важливості євроінтеграції для майбутнього та добробуту Молдови, передає orthodoxtimes.com

  Він наполіг на тому, що європейський шлях є “інтересом і для добробуту всіх громадян богом благословенної країни”. Митрополит також заявив, що євроінтеграція допоможе Молдові отримати підтримку та досвід від Європейського Союзу в економічній, освітній та інших сферах.

  Він закликав прихожан об’єднатися та проявити визначеність у підтримці європейського курсу країни, яка буде сприяти стабільності, миру та процвітанню в регіоні.

  «Приєднання до європейської спільноти – це не лише політична мета. Це також наше глибоке прагнення наблизитися до умов життя європейських країн і зробити свій внесок у зміцнення миру, стабільності та процвітання в нашому регіоні», – зауважив єрарх.

  Нагадаємо, Румунські священники роздумували про штучний інтелект.

  Найсвіжіше

  Популярне