Середа, 28 Лютого, 2024
Бiльше

  Патріарху Варфоломію в Броварах хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста»

  У Броварах депутатам пропонують присвоїти звання «Почесний громадянин Броварської міської територіальної громади» Його Всесвятості Варфоломію І, Архиєпископу Константинополя – Нового Риму і Вселенському Патріарху.

  Відповідний проєкт рішення депутати мають розглянути на найближчій сесії міської ради 25 травня. Про це повідомляє “Трибуна Бровари”.

  Нагадаємо, 24 березня цього року в Броварах із робочим візитом перебував Митрополит Київський та всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній. Він і передав Ігорю Сапожку листа щодо представлення до звання «Почесний громадянин Броварської міської територіальної громади» Вселенського Патріарха Варфоломія І.

  У листопаді 2021 р. звання почесного громадянина міста Вселенському Патріарху Варфоломію присвоїла Івано-Франківська міська рада.

  На сьогодні звання «Почесний громадянин Броварської міської територіальної громади» мають 29 громадян.

  Звання «Почесний громадянин міста Бровари» – найвища відзнака територіальної громади Броварів. Присвоюють її громадянам України та інших держав, а також особам без громадянства, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міста, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівнях.

  Найсвіжіше

  Популярне