Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Папа Франциск знову просить молитись за мир в Україні

  Зустрічаючись із паломниками у першу неділю травня, папа Франциск закликав присвятити цей місяць молитві на вервиці в намірі миру. Він також привітав членів Асоціації «Meter», що бореться проти насильства над неповнолітніми.

  Вже понад папа Франциск скеровує думку до «мученицької України». Не стала винятком і полуденна молитва «Царице Неба» в неділю, 7 травня, що відбувалася напередодні традиційної благальної молитви до Богородиці, що відбувається у санктуарії у Помпеях на півдні Італії, передають “Новини Ватикану”.

  «Завтра у Помпеях, – сказав він, – піднесеться традиційна благальна молитва до Богородиці Розарію, у санктуарії, який блаженний Бартоло Лонго бажав присвятити молитві за мир. Протягом цього місяця травня молімося Розарій, випрошуючи у Пресвятої Діви дару миру, особливо для мученицької України. Нехай же відповідальні за долі народів почують прагнення людей, які страждають і бажають миру!» – побажав глава Католицької Церкви.

  На площі Святого Петра були присутні члени асоціації «Meter» разом зі своїм засновником о. Фортунато Ді Ното. Ця організація вже 30 років активно діє в царині запобігання та протидії насильству над неповнолітніми й цього дня відзначала 28-й День дітей, що стали жертвами насильства. «Я близький з вами, дорогі браття й сестри, й супроводжую вас молитвою та признанням: ніколи не втомлюйтеся стояти на боці жертв, там є Христос-Дитя, Який на вас чекає. Дякую вам!» – мовив Папа.

  Нагадаємо, раніше папа Франциск в Угорщині зустрівся з підсанкційним митрополитом Московського патріархату та українськими біженцями. Франциск запевняв, що Ватикан бере участь у «секретній миротворчій місії» в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне