Понеділок, 22 Липня, 2024
Бiльше

  «Щодня молюся за Медведчука», – настоятелька Зимненського монастиря УПЦ (МП)

  Настоятелька Зимненського ставропігійного жіночого монастиря УПЦ (що в єдност із МП) Стефана (Бандура) розповіла, що не зважає на рішення органів влади та продовжує молитися за зрадника України Медведчука, який з родиною був частим гостем Зимненського монастиря.

  Про це йдеться у сюжеті каналу Конкурент, передає видання БУГ.

  У сестри Стефани запитали про її близьке спілкування з родиною Медведчуків, які були помічені у Зимненському монастирі на Різдво у 2020 році і ще багато разів. Журналісти поцікавилися, чи підтримують вони досі зв’язок.

  – Я, як Бога не зраджую, так і людей не зраджую, які допомагають, я за них молюся. Зв’язку у нас немає, але я за них молюся щоденно. Бо вони дуже багато зробили для відродження обителі, – відповіла ігуменя.

  – А, чим саме допомагав?

  – Я вам детально не розповім. Допомагали, коли собор був в аварійному стані. І все інше. Він вже був не в політиці. Просто від себе допомагав.

  ⁃ Але попри ці, як Ви кажете, добрі справи, всі знать про його співпрацю з Росією. Чи це, на вашу думку, не є погано?

  – Ми всі з Росією працювали, правда? І бізнес в нас був державний, мабуть, і зараз качають газ. Але в політику не вмішуюся. Я їм таких питань ніколи не задавала, бо не настільки була глибоко обізнана людина, що мені було соромно запитувати, думала, що щось не те скажу. Я йому проповідь казала, про Церкву, про свята розказувала, про історію обителі. А в політику – хто з ким спілкується, це не мій рівень. Я і не хотіла опускатися до того рівня. Я знаю, як жити по-євангельськи. А там хай вони самі вирішують ті політики. Але Церкву зачіпати не потрібно, бо це не безнаказанно.

  Нагадаємо, 21-го квітня у Володимирі припинили договори оренди землі під церквами Московського Патріархату. 13-го квітня Володимирська райрада заборона діяльність УПЦ МП: із Зимненським, Низкиничівським монастирями та Успенським собором хочуть розірвати договір оренди.

  Найсвіжіше

  Популярне