Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  У Миколаївській області парафія УПЦ (МП) приєдналась до ПЦУ

  Православна парафія УПЦ (МП) у с. Новоданилівка в Миколаївській області перейшла до Православної Церкви України. Священник підтримав рішення парафіян.

  Про це повідомила депутат Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, пишуть nikvesti.com.

  “Одна церква на Миколаївщині вже перейшла з Московського патріархату до Православної церкви України. Це церква в селі Новоданилівка в Казанківському районі. Мій однодумець і військовий Леонід Верба один з найперших порушував питання щодо заборони церков Московського патріархату на території Миколаївщини. І саме завдяки його позиції і позиції релігійної громади це вдалось. Треба відмітити і добровільне бажання священника цієї церкви перейти під юрисдикцію Православної Церкви України”, – написала Вікторія Москаленко.

  Нагадаємо, що раніше Вікторія Москаленко заявляла, на найближчому засіданні сесії облради поставить питання про перехід церков Московського патріархату до Православної Церкви України. Як зазначала Москаленко, вона вже порушувала це питання на засіданні Миколаївської обласної ради ще чотири місяці тому, але рішення не було прийнято.

  Дивіться карту переходів до ПЦУ на нашому сайті.

  Найсвіжіше

  Популярне