П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Подарував військовим ікону: у Кремлі кажуть, що Путін відвідав окуповані Херсонщину та Луганщину

  У вівторок, 18 квітня, російські пропагандисти почали писати про те, що Владімір Путін навідався до штабу угрупування військ “Дніпро”, що базується на Херсонському напрямку.

  Про це інформує 24 Канал з посиланням на кремлівські ЗМІ.

  Слід сказати, що в Інтернеті ніде не можна було знайти фото чи відео диктатора на окупованій частині Херсонської області. Тому й доводилось чекати, коли московські фотошопери щось намалюють.

  Президент заслухав доповіді командувача ВДВ генерал-полковника Тєплінского, командувача угрупування генерал-полковника Макарєвіча та інших воєначальників,
  – йдеться в повідомленні російських медіа.

  Окрім того, там зазначено, що Путін нібито на нараді “попросив військових висловити думку про ситуацію на Херсонському та Запорізькому напрямках та обмінятися інформацією”.

  Згодом з’явились дані про те, що під час цього “візиту” президент Росії подарував ікону війсковим, привітав їх з Великоднем та “відмітив заслуги” командувач ВДВ Тєплінского, що нібито довго був на передній лінії, та якого “Міноборони та Генштаб його дуже високо оцінили”.

  Окрім того, через певний час російські ЗМІ почали розповідати, що буцімто диктатор відвідав також штаб “Схід” у так званій ЛНР, де заслухав доповіді генерал-полковника Лапіна та інших вищих офіцерів щодо ситуації на цьому напрямку.

  Власне, російські пропагандисти “не підвели”, та таки зняли якесь “кіно за гаражами”, ймовірно, з двійником Путіна. На ролику видно, як диктатор спершу вітається з військовими, потім кадри з висоти пташиного польоту, очевидно, зняті з гелікоптера, а потім і те, як він виходить з цього літального апарата.

  Найсмішніше, що в Кремлі почали переконувати, що ці “робочі поїздки” нібито “заздалегідь не готувалися”. До речі, на одному з роликів видно як Путін крокує темним коридором. Має це дуже комічний вигляд та справді “засвідчує”, що Путін у жодному разі “не ховається від людей”.

  Через певний час з’явилися кадри, на яких можна побачити й те, як Путін дарує ікону військовим. Однак, очевидно, ті усвідомлюють, що образ не допоможе їм скасувати відвідини концерту Кобзона на тому світі.

  Найсвіжіше

  Популярне