Вівторок, 5 Грудня, 2023
Бiльше

  Прикордонники затримали чергового церковника УПЦ (МП), який підтримує Росію

  На в’їзді до столиці прикордонники виявили у двох громадян України компрометуючі матеріали. Одним із них виявився священник УПЦ (МП), який відвідував Росію.

  В уродженця Луганщини, 1985 року народження, прикордонники в одному з месенджерів виявили інформацію антиукраїнської спрямованості. А в галереї мобільного телефону чоловік зберігав відеоматеріали з концерту в підтримку РФ, повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

  Під час перевірки громадянина України 1969 року народження прикордонники також виявили компрометуючу інформацію проросійського спрямування. Як встановили прикордонники – чоловік є уродженцем РФ, проте тривалий час проживає в Україні. Чоловік ховав від прикордонників свій закордонний паспорт через відмітки про перетин кордону рф. Виявилося, що він священник УПЦ (МП). В його мобільному телефоні були номери операторів країни-агресорки, листування проросійського характеру та запити про пошук інформації щодо виїзду до РФ.

  В листуванні чоловік бідкається, що “його син, на жаль, від діда українцем себе відчуває, росія для нього не місце… на жаль”.

  Для подальших фільтраційних заходів громадян передали співробітникам СБУ.

  Найсвіжіше

  Популярне