Неділя, 26 Травня, 2024
Бiльше

  Задля молитви та єднання: у Львові відкрили Ісламський релігійно-культурний центр

  У п’ятницю, 24 березня, у Львові відкрили Ісламський релігійно-культурний центр. Відвідати центр зможе кожен, тут можна прийти на молитву та духовне слово, для спілкування, зустрічей, заходів для дітей.

  Керівник Координаційного центру Меджлісу з гуманітарних питань Ельвін Кадиров подякував усім, хто долучився до створення центру, повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

  «Кримські татари, які проживають у Львові дуже радіють, що відкрилось таке особливе місце. Місце молитви, яка зараз дуже потрібна нам усім: комусь в окопі, комусь в окупації, комусь у російських тюрмах. Ми відкриті до діалогу з представниками різних національностей та конфесій, адже Україна багатонаціональна та багатоконфесійна держава. Запрошуємо відвідати наш центр і об’єднуватися заради перемоги добра над злом», – зазначив Ельвін Кадиров.

  «У Львові з’явилося ще одне місце, де можна зустрітися з Богом. У якого ми просимо найбільше – це перемоги. Наближаймо цю нашу мрію разом, де б ми не були – чи тут у Львові, чи в Криму», – зазначила Мирослава Туркало, заступниця керуючого справами Львівської обласної ради.

  Окрім цього центру, у Львові є ще три таких культурних осередки.

  Найсвіжіше

  Популярне