Понеділок, 22 Липня, 2024
Бiльше

  “Наш фонд більше ні ногою в цей розсадник “ждунів”: волонтер і футболіст Зозуля обурений отримувачами гумдопомоги у Святогірську

  Відомий український футболіст і волонтер, співзасновник благодійного фонду “Народна армія” Роман Зозуля заявив, що його команда більше не допомагатиме громаді у Святогірській лаврі (“УПЦ МП”) на Донеччині, оскільки там виявилося багато прибічників “русского міра”.

  Про це гравець іспанського ФК “Райо Махадаонда” написав у соцмережі, передає “Новинарня”.

  “Вчора моя команда “Народна армія” відвозила допомогу на деокуповані території Донеччини, зокрема до Святогірської лаври. Зазвичай після таких поїздок мої пости сповненні співчуття, болю і максимальної ненависті до ворога. Та сьогодні емоція інша – злість і відраза, здавалося б, до “своїх”.

  Частина людей, які вчора прийшли за гуманітаркою, – відверті українофоби, які вперто робили вигляд, що не розуміють української та навіть не намагалися приховати свою зневагу до наших волонтерів. При цьому брати допомогу вони не гидували. Наголошую, не всі! Але відсоток зазомбованих чималий.

  У них в головах настільки насрано, що, здається, навіть фосфорні боєприпаси від рашистів вони сприйматимуть як святий дощ. У кожній їхній розмові і погляді відчувається туга за “руським міром”. Воно-то не дивно, бо московська церква їм десятиліттями вливала пропаганду, а вони її радо хлебтали. Але ж всьому є межа.

  Якщо відчуваєте себе на українській землі інородним тілом, то, швидше за все, так і є, тому пакуйте свої клунки і мотайте за порєбрік”, – зробив висновок Роман.

  “Наш фонд більше ні ногою в цей розсадник “ждунів”. Натомість, сподіваюсь, що до них навідається Служба Божа України”, – зазначив Зозуля, маючи на увазі СБУ.

  “Від себе хочу нагадати таким інфузоріям, що дочекатися від нас ви можете лише п***юліну, бо часу зрозуміти істину було достатньо. Ми продовжимо допомагати усім, хто постраждав від руського міра, та не тим, хто його сюди кликав”, – резюмував волонтер.

  Найсвіжіше

  Популярне