Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  Священик РПЦ, який сам зі Львова, навчав, як правильно вбивати українців

  Священик РПЦ Андрій Ткачов навчав своїх прихожан, як правильно вбивати українців. На його думку, це треба робити з молитвою «господи помилуй». Відео з його повчаннями було поширено в соціальних мережах.

  В уривку своєї проповіді, яка набула поширення в соцмережах, Ткачов зокрема говорить:

  “Є таке слово покаяння. Молитва повинна бути Богу. Як Суворов писав, без молитви шашку не оголювати, рушницю не заряджати. Наука перемагати з цього складається. Без молитви пакет градів не заряджати. Кожну цю сигару засовуєш ніби, господи помилуй, господи помилуй, господи помилуй. І так далі, і так далі, і так далі. І потім ух (хреститься), пшіуууу (зображає вибух). Не, тому що хочеться… але треба. Взагалі ми робимо в житті не те що хочеться, а те що треба. Є таке слово «треба»”.

  Як нагадує “Духовна велич Львова”, Андрій Ткачов народився у Львові та впродовж 12 років служив як священик в Свято-Георгіївському храмі УПЦ (МП) на вул. Тараса Бобанича (колишня Короленка).

  У 2014 році Ткачов переїхав в Росію, де був прийнятий на служіння в Московські храми. Водночас він розгорнув активну діяльність в YouTube. Його проповіді користуються популярністю в адептів ідеології «Русского міра» та не мають жодних обмежень зі сторони керівництва РПЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне