Понеділок, 17 Червня, 2024
Бiльше

  У Севастополі на території Херсонеса окупанти будують “музей християнства”

  На території Нового Херсонеса у тимчасово окупованому Севастополі, де зараз окупанти ведуть будівництво цілого низки “об’єктів культури”, серед іншого буде зведений храм з куполом, що відкривається, і можливістю проведення там нічних церковних служб просто неба.

  Про це повідомив духівник Путіна, митрополит Псковський і Порховський Тіхон (Шевкунов), повідомляють російські медіа.

  “Тут буде величезний музей християнства. Він поки що будується. Це буде і парк, і храм, в якому відкриватиметься купол для можливості проведення нічних служб просто неба. Уявляєте, як це просто неба?”, – каже Тіхон.

  За словами Шевкунова, у майбутнього храму в Севастополі буде купол такого ж діаметра, як у купола собору Святої Софії у Стамбулі. Також, за словами архиєрея РПЦ, у Херсонесі з’явиться музей “Росія – Моя історія”, музей “історії Криму та Новоросії”, музей “античності та Візантії”.

  “Ми виводимо нинішній музей, у якому 200 тисяч артефактів, що зараз тулиться у маленьких монастирських приміщеннях. Там буде міжнародний центр археології”, – повідомив Тіхон.

  Він зазначив, що при роботах на території Нового Херсонесу сталася приголомшлива археологічна подія: “Ніколи і ніде в історії Росії та світі одночасно на одній території не проводилися розкопки такого масштабу. Знайдено понад 3 млн артефактів”.

  Проєкт фінансують російські корпорації “Газпромнєфть” і “Транснєфть”, про майбутнє проекту переживає і очільник РПЦ патріарх Кіріл (Гундяєв).

  Найсвіжіше

  Популярне