П’ятниця, 19 Квітня, 2024
Бiльше

  Волинська облрада звернулась до ОВА та поліції, щоб ті перевірили храми та монастирі УПЦ (МП)

  У четвер, 16 березня, на засідання Волинської облради депутати фракції «За майбутнє» вчергове порушили питання щодо діяльності Української православної Церкви (в єдності з Московським патріархатом).

  У зверненні до голови Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка та начальнику ГУ Національної поліції у Волинській області Юрія Крошка депутати просять провести перевірку усіх наявних на території Володимирського району храмів та монастирів УПЦ (МП), повідомляє “Буг”.

  “Як депутат Волинської обласної ради хочу звернути увагу правоохоронців та керівництва виконавчої гілки влади області на ситуацію, що відбувається в місцевому середовищі прихильників та духівництва УПЦ МП та на необхідності перевірити дане середовище в контексті запобігання можливим загрозам національної безпеки”, – йдеться у запиті депутата Андрія Бокоча.

  Підтримали дану ініціативу 53 депутати обласної ради. Попередньо, перевірку проведуть в усіх наявних на території Володимирського району храмів та монастирів УПЦ (МП), що мають статус пам’яток архітектури на предмет можливої наявності ворожих пропагандистських матеріалів та медіаконтенту. А також перевірити наявність у них автентичних та оригінальних старовинних ікон (іконостасів), які мають духовну, історичну та культурну цінність та внесені до відповідних державних реєстрів.

  З духовенством та активістами УПЦ (МП) планують провести профілактичну роботу на предмет неухильного дотримання Конституції та законів України в час українсько-російської війни.

  Найсвіжіше

  Популярне