Вівторок, 23 Квітня, 2024
Бiльше

  Кіріл та Путін надіслали привітання учасникам Міжнародного руху русофілів

  Болгарський політик Ніколай Малінов, проти якого в Болгарії висунуто офіційні звинувачення у шпигунстві на користь Росії, став головою Міжнародного руху русофілів (МДР). Установчий з’їзд цього руху, створеного під егідою Кремля, пройшов 14 та 15 березня у Москві.

  У з’їзді взяли участь міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров, радикальний філософ Алєксандр Дугін, православний бізнесмен Константін Малофєєв, який активно виступає на підтримку війни в Україні і є засновником телеканалу “Царгород”. Вітання направили президент Росії Владімір Путін та патріарх Кіріл, передає РІСУ.

  Як зазначає Болгарська служба Радіо Свобода, Малінов наразі є кандидатом у депутати парламенту Болгарії від коаліції “Нейтральна Болгарія”. Він є головою болгарського руху русофілів. Сам він та його рух внесені до списку санкцій США.

  У 2019 році Малінова звинуватили у шпигунстві на користь двох російських організацій. Однак, не зважаючи на це, із дозволу судді Андона Міталова він зміг виїхати до Москви. У США вважають, що суддю було підкуплено Маліновим.

  Новий глава Міжнародного руху русофілів сказав, що його мета – зібрати мільйон підписів на підтримку скасування введених проти Росії європейських санкцій. Малінов також хоче створити Інститут боротьби з русофобією, заснувати звання “Русофоб року” та відродити конкурс “Інтербачення”, який “став би антитезою “гендерному Євробаченню”.

  За словами організаторів, на з’їзді були присутні учасники із 42 країн. Як правило, йдеться про давно відзначені в симпатіях до Кремля маргінальні політичні постаті у своїх країнах.

  Учасники заходу об’єдналися навколо тези про те, що рух є “фронтом боротьби з фашизмом”, боротьби проти “декадентського Заходу”, що розв’язав, на їхню думку, боротьбу з Росією, і “гендерного світу”.

  Найсвіжіше

  Популярне