Середа, 22 Березня, 2023
Бiльше

  Серед звільнених полонених – пастор з Азовсталі, якого родина вважала загиблим

  Серед звільнених 7 березня з російського полону є пастор з Азовсталі Анатолій Волошин, якого родина вважала загиблим.

  Про це повідомив пастор, капелан Геннадій Мохненко у Фейсбуці та опублікував фотографію свого друга серед інших звільнених полонених українців.

  «Сиджу ридаю… Давлюсь сльозами подяки Богові.. Обмін полонених.. Крайній праворуч – один із пасторів нашої церкви, мій друг Анатолій Волошин! 30 років ми разом служили Богові та людям. Останні місяці його вважали загиблим», – написав Мохненко.

  Він розповів, що у заблокованому Маріуполі Волошин зі зброєю в руках захищав місто. Там же капелан був тяжко поранений. «Потім Азовсталь. Дуже довгий полон. Після вибуху рашистами колонії (колонії в Оленівці – ред.) із бійцями «Азова» (полк «Азов» – ред.), дітям Анатолія повідомили про загибель батька. Сини опублікували некролог. Я тоді ридав усю ніч, але промовчав, плекаючи надію. Надія виявилася не марною», – розповів Мохненко.

  7 березня відбувся черговий обмін полоненими: вдалося повернути додому 126 захисників та 4 захисниць. Це воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, ДССТ. За словами керівника ОП, серед звільнених з полону рф людей – 87 захисників Маріуполя, 71 з яких – із Азовсталі.

  Нагадаємо, родини безвісти зниклих, полонених та загиблих захисників України відвідали Свято-Покровський собор у Львові. «Жінки зі сталі» закликали папу Римського посприяти звільненню з полону 167 українок.

  Найсвіжіше

  Популярне