Субота, 15 Червня, 2024
Бiльше

  Митрополита Епіфанія відзначили найвищою нагородою Александрійського Патріархату

  5 березня 2023 р. після Божественної літургії, яку в патріаршому храмі Благовіщення м. Александрія спільно очолили Папа і Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор ІІ та митрополит Київський і всієї України Епіфаній, у Патріаршій резиденції відбулося офіційне прийняття.

  Про це пише пресслужба ПЦУ.

  Під час нього предстоятель Александрійської Церкви ще раз привітав Блаженнійшого владику Епіфанія та делегацію Православної Церкви України з візитом. Відзначаючи особисті заслуги предстоятеля Православної Церкви України Папа і Патріарх Феодор вручив йому Великий Хрест Ордена святого апостола і євангелиста Марка – найвищу нагороду Патріархату.

  Також нагородами були відзначені єрархи ПЦУ. Митрополиті Вінницький і Барський Симеон та митрополит Білоцерківський Євстратій були нагороджені Золотим Хрестом давнього патріаршого Ордена преподобного Сави Освяченого. Членам делегації Патріарх вручив пам’ятні подарунки.

  Від імені Александрійського Патріархату з нагоди візиту української делегації та свята Торжества Православ’я було дано офіційний обід.

  Найсвіжіше

  Популярне